74C23DEE-8555-4BF1-A62B-83B04DF0BE5D.jpg

 Olen ca 15  astat töötanud antiigi ja kalliskividega. Minu eriline kirg on merepärlid, käsitsi lihvitud teemandid, kivid, millest ehk paljud kuulnudki pole.  Olen pidevalt uute meistriteoste otsinguil, on ülim rõõm hoida peos järjekordset meisterlikku kullassepatööd või  tükikest ajalugu. See kirg viis mind õppima metallikunsti.  

 Omaenda loomingus kasutan traditsioonilisi kullassepatehnikaid, naturaalseid kive, klassikalist kuumemaili, väärispuitu, väärismetalle.  Mulle meeldib asjade loomulikkus- las vask olla vask, hõbe hõbe ja kuld kuld.  Iga materjal on ilus oma unikaalses eheduses, pole vaja odavaid metalle katta kallimaga. Sama lugu on kividega - klaas ja sünteetika on elutud substantsid.  Kuid elu on isegi liivateras, rääkimata teemantidest, mis aastatuhandeid  maapõues kasvavad.  Me ei pea jäljendama odavat luksust, kandes teemantide puudumisel enda küljes klaasi ja plastmassi.  Me ümber ja me sees võiks olla kõik ennast väärtustav alates mõtetest, toidust, lõpetades riiete, elukeskkonna, eetikaga. 

 Tehkem valikuid, mis kestavad ja ei reosta loodust. Näiteks hõbe on väga taskukohane materjal, pealekauba eestlaslik, maagiline ja tervistav.  Miks mitte kombineerida seda meie õunapuu, tamme või paekiviga... 

  Ehe ei ole lihtsalt tükike metalli, vaid miski, mis lisab kandjale isikupära.  See on sinu visiitkaart.